Создаю скины по заказу!

Какая у вас привилегия на Mineland?

• Всего проголосовало
    30

BoVlad

Летописец
15 Август 2020
164
14
18
20
Всем доброго времени суток игроки Mineland! Я создаю скины по заказу! Я могу: скопировать скин, нарисовать скин, и т.д.

Форма заявки ниже:

1. Ваше имя;
2. Ваш ник;
3. Телеграм или Вайбер для связи (желательно);
4. На какую тематику скин (или пишите копировать и ссылку на скин);
5. Главный, кокой цвет больше всего использовать;
6. Описание скина;

Ссылка на редактор: https://minecraftch.ru/skineditor.html, https://ru-minecraft.ru/sozdat-skin-dlya-minecraft.html (первый лучше)

_Finder_

Летописец
12 Август 2020
313
98
43
13
мжна пж скен как а4 абнимаит моргинштерна а на задним плани будит бравл старс и натпись ЧИТЬР888 ПЖПЖПЖПЖЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖЖПЖПЖЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖП

BoVlad

Летописец
15 Август 2020
164
14
18
20
мжна пж скен как а4 абнимаит моргинштерна а на задним плани будит бравл старс и натпись ЧИТЬР888 ПЖПЖПЖПЖЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖЖПЖПЖЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖП
Могу создать)
Только пожалуйста заполни заявку по форме.

C41565_work

Активный участник
31 Октябрь 2020
43
11
8
10
1.Тамирлан
2.С41565
3.Ну у меня их нету
4.Утка в скафандре
5.белый
6.Скафандр белый,без флага. В шлеме утка.

RHS0308

Участник
21 Сентябрь 2020
6
3
3
16
Thank you so much for asking. As I was already finding someone who can make me a custom skin.

1.RHS0308
2.RHS
3.None But do have a Discord (RHS0308#1194)
4.I am a Youtuber and a girl. So the theme can be a girl with a totally unique skin. But as stylish as other skins.
5.The main color to be used can be a dark color or maybe a faded Black. The skin color of the girl should be a fair color.
6.The skin should have a jacket with a faded black or any dark color. The girl should wear shorts of Denim or something which suites. The girl should have long hairs till waist. She should wear pretty cool shoes. Her hair color is dark brown or maybe whatever suites her.

Please contact me on Discord with the name mentioned above.

BoVlad

Летописец
15 Август 2020
164
14
18
20
Thank you so much for asking. As I was already finding someone who can make me a custom skin.

1.RHS0308
2.RHS
3.None But do have a Discord (RHS0308#1194)
4.I am a Youtuber and a girl. So the theme can be a girl with a totally unique skin. But as stylish as other skins.
5.The main color to be used can be a dark color or maybe a faded Black. The skin color of the girl should be a fair color.
6.The skin should have a jacket with a faded black or any dark color. The girl should wear shorts of Denim or something which suites. The girl should have long hairs till waist. She should wear pretty cool shoes. Her hair color is dark brown or maybe whatever suites her.

Please contact me on Discord with the name mentioned above.
STARTED INTO THE ROBOT!